![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 7797071
*
nr 779 7071
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi , Tom Krestesen (f. 1927), Fruktfat, motivets mått: 50 x 70
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 september 2012
kl 17:48:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/9 01:27:51
1
150 kr
24/9 15:56:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tom Krestesen
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Läs mer om Tom Krestesen
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa fruktfat färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norden skandinavien skandinavisk tom krestesen
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Tom Krestesen
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Läs mer om Tom Krestesen
nr 779 7071
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi , Tom Krestesen (f. 1927), Fruktfat, motivets mått: 50 x 70
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 september 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/9 01:27:51 | 1 | 150 kr |
24/9 15:56:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tom Krestesen
Tom Krestesen, mÃ¥lare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.Läs mer om Tom Krestesen
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa fruktfat färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norden skandinavien skandinavisk tom krestesen
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09